İADE / İPTAL KOŞULLARI

1. Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde dinleme-cihazlar.com'a başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda geri göndereceğiniz ürünler için herhangi bir “kargo bedeli” ödemezsiniz.

2. İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekir.

3.Cayma hakkı kullanılamayacak ürünler şunlardır: · Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler, · Fiyatı borsa veya teşkilatlanmış diğer piyasalarda belirlenen ürünler, · Tüketicinin istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler.

4.Satın alınan ürünlerin "Cayma Hakkı" dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebi reddedilecektir.

5.Satın alınan elektronik ürünlerde; sim kart takılması, WiFi ile network bağlantı kurulması, kurulum yapılması, sarf malzemesinin kullanılmış olması, koruyucu bantlarının çıkarılmış olması, aktivasyon yapılması ve kullanıcı yaratılması halinde iade kabul edilememektedir.

  • İade Adresi
  • Telefon: 0 505 131 1064​
  • Adres: Cumhuriyet Mah. Atatürk Cad. No: 46/B
  • Şehir: Muğla
  • Ülke: Türkiye
  • Zip/Posta Kodu: 48300

Bilgiler

Ülkemizde gizli kamera sistemleri sektöründe aradığınız yüzlerce gizli kamera modellerini ve gizli kamera çeşitlerini bulacağınız yerdesiniz. Gizli kamera fiyatları özellikleri hakkında müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurabilir, iletişim bigilerimizden bize ulaşabilirsiniz. Bizimle Farkı Yakalayın.

İletişim Bilgileri

Adres:dinleme-cihazlar.com

Telefon: 0552 508 59 07

E-mail: @ hotmail.com