mini gizli kameralar ortam dinleme cihazlar aksesuar gizli kameralar
Havale, EFT ile Ödemelerinizde İndirim !
 • Radyolu Müzik Kutusu Wifi Gizli Kamera 64 Gb. Destekler KGW-204
  Radyolu Müzik Kutusu Wifi Gizli Kamera
  2.999 TL.
  Radyolu Müzik Kutusu Wi-fi Gizli Kamera ile akıllı telefonlardan veya kişisel bilgisayarınızdan mesafe sınırı olmaksızın Uzaktan Canlı İzleme Açık! Cihazın içerisine takabileceğiniz bir hafıza kartı ile Full HD sesli video da kayıt edebileceksiniz. İster ofisinizde ister evinizde isterseniz çocuk bakıcısı için fark edilmeksizin kullanabilirsiniz.
 • Modem Wifi Gizli Kamera KGW-220 Full HD. Canlı İzleme Kayıt
  Modem Wifi Gizli Kamera
  2.499 TL.
  Modem Wifi Gizli Kamera ile akıllı telefonlardan veya kişisel bilgisayarınızdan mesafe sınırı olmaksızın canlı olarak izleyebileceksiniz. Ayrıca cihazın içerisine takabileceğiniz bir hafıza kartı ile Full HD sesli video da kayıt edebileceksiniz. İster ofisinizde ister evinizde isterseniz çocuk bakıcılar için kullanabilirsiniz.
 • Buat Kapak Wi-fi Gizli Kamera Full HD Canlı İzleme ve Uzun süre Kayıt KGW-164
  Buat Kapak Wi-fi Gizli Kamera
  2.199 TL.
  Buat Kapak Wi-fi Gizli Kamera akıllı telefonlardan veya bilgisayarınızdan mesafe sınırı olmaksızın canlı olarak izleyin. Full HD sesli video da kayıt edebileceksiniz. Ofisinizde, evinizde isterseniz çocuk bakıcısı için fark edilmeksizin kullanabilirsiniz.
 • Duvar Saati Wifi Gizli Kamera DSK-152
  Duvar Saati Wifi Gizli Kamera
  2.499 TL.
  Duvar Saati Wifi Gizli Kamera Canlı izleme & Kaydetme Wifi Duvar Saati Gizli Kamera. Bu son teknoloji Wifi duvar saati gili kamera ile akıllı telefonlardan, Tablet veya kişisel bilgisayarınızdan mesafe sınırı olmaksızın görüntüleri canlı olarak izleyebilecek veya kaydedebileceksiniz.
 • Gizli Kamera Böcek HD MK-011 Uzaktan Kumandalı
  Gizli Kamera Böcek HD
  1.459 TL.
 • Gizli Kamera Böcek MK-003
  Gizli Kamera Böcek
  1.259 TL.
  Gizli Kamera Böcek MK-003
 • Böcek Gizli Kamera 32 Gb. Dahili Hafıza KGK-010
  Böcek Gizli Kamera
  1.199 TL.
  Modül böcek gizli kamera tam şarjla 9-12 saat arası video kayıt eder. Videolar renkli ve sesli kayıt yapar. Ofis, ev yada dış mekanda kullanabilirsiniz. Böcek gizli kamera 720*480 video çözünürlüğünde renkli ve sesli kayıt yapar. 32 Gb. dahili Hafıza.
 • Böcek Mini Gizli Kamera MK-002
  Böcek mini gizli kamera
  999 TL.
  Modül gizli kamera en küçük modellerden biridir. Kendi bataryası ile 2 saate yakın renkli sesli video kayıt yapar. Video çözünürlüğü 1280x960 pikseldir. Mini gizli kamera 32 Gb. Hafıza destek ler. Powerbank, Şarj Adaptör, Bilgisayar vb. usb kablo ile bağlandığında uzun süreli video kaydeder.
DİKKAT
SİTEMİZDE SATIŞA SUNULAN TÜM ÜRÜNLERİMİZ SADECE ÇOCUKLARINIZIN GÜVENLİĞİNİ, KENDİ GÜVENLİĞİNİZİ, BAKIMA MUHTAÇ YAŞLILARINIZIN, İŞ YERİ GÜVENLİĞİNİZİ VE ÇALIŞAN ELEMANLARINIZIN GÜVENLİĞİ VE TAKİBİ AMACIYLA SATIŞA SUNULMAKTADIR.
Yasal Uyarı:

Ürünün 3. şahıslar tarafından yasal olmayan şekilde kullanımından firmamız sorumlu değildir.

Cihazın kullanımı ile ilgili olarak; uygunsuz kullanım hallerinde (tehdit, şantaj ve kişilik haklarına tecavüz yoluyla menfaat sağlamak v.s.) doğabilecek yasal sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir.

Bu tür uygulamalar ile üçüncü şahıslara yönelik kullanımların suç teşkil edebileceğini unutmayınız.

Bu tip uygulamalardan satıcı sorumlu tutulamaz. Alıcı, siparişi ile birlikte bu şartları kabul etmiş sayılır.

Bilgiler

Ülkemizde gizli kamera sistemleri sektöründe aradığınız yüzlerce gizli kamera modellerini ve gizli kamera çeşitlerini bulacağınız yerdesiniz. Gizli kamera fiyatları özellikleri hakkında müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurabilir, iletişim bigilerimizden bize ulaşabilirsiniz. Bizimle Farkı Yakalayın.

İletişim Bilgileri

Adres:dinleme-cihazlar.com

Telefon: 0 507 846 52 58

E-mail: @ hotmail.com