mini gizli kameralar ortam dinleme cihazlar aksesuar gizli kameralar
Havale, EFT ile Ödemelerinizde İndirim !
 • Modül Gizli Ses Dinleme Cihaz KGD-024
  Modül gizli ses dinleme cihaz
  1.999 TL.
  Gsm gizli ses dinleme cihaz mesafe sınırı yok. Telefonla canlı ses dinleme. İyi kalite ses dinleme. Ses sensörlü geri arama özelliği. Uzun süreli ses dinleme. İnsan Sesine Odaklı Ses Filtreleme Özelliği. Mini tasarım sayesinde farkedilmez.
 • Mini Gizli Ses Dinleme ve Takip Cihazı DT-057
  Mini Gizli Ses Dinleme ve Takip Cihazı
  2.599 TL.
  Mini Gizli Ses Dinleme ve Takip Cihazı GPS Tracker Konum. Bulunduğu Sokağı Gösterir. Yer tespitli Hassas Konum. Uzaktan Canlı Ses Dinleme. Daha iyi Ses Kalite ve Sinyal Çekimi. Bu Cihaz Özel Üretim Olup Diğerlerinden Farklı Olarak Ekstra Daha Ufak.
 • Ses Sensörlü Araç Takip Dinleme Cihaz DC-036
  Araç Takip Dinleme Cihaz
  2.999 TL.
  Araç takip(uydudan) + Canlı Dinleme + Ses Kayıt + Ses sensörlü geri aramalı! Bu Cihaz Özel Üretim Olup Diğerlerinden Farklı Olarak Ekstra Daha Ufak, Hassas Konum ( Bulunduğu Sokağı Gösterir ) iyi kalitede Canlı Ses Dinleme.
 • 15 Gün Takip ve Ses Dinleme Cihaz DT-067
  Takip ve Ses Dinleme Cihaz
  2.999 TL.
  Gizli Takip ve Ses Dinleme Cihazı GPS Tracker Konum Canlı Uzaktan Ses Dinleme. Yer tespitli Hassas Konum ve Uzaktan Canlı Ses Dinleme Bu Cihaz Özel Üretim Olup Diğerlerinden Farklı Olarak iyi kalitede ses ve Ekstra Daha Uzun Süre Çalışma Süresi.
 • 15 Gün Takip Dinleme Cihazı Ses Sensörlü DC-046
  Takip Dinleme Cihazı
  3.199 TL.
  Araç takip (uydudan) + Canlı Dinleme + Ses Kayıt + Ses sensörlü geri aramalı! Bu Cihaz Özel Üretim Olup Diğerlerinden Farklı Olarak Ekstra Daha Ufak, Hassas Konum ( Bulunduğu Sokağı Gösterir ) iyi kalitede Canlı Ses Dinleme, Daha Uzun Süre Çalışma Süresi.
 • Canlı Dinleme Takip ve Ses Kayıt Cihazı DCT-140 Yeni Model !
  Canlı Ses Dinleme & Kayıt Cihazı
  3.599 TL.
  Hem Ses Dinleme Hem Yer Tespit Hem de Ses Kaydı! Takip Cihazı GPS Tracker Konum. Bulunduğu Sokağı Gösterir. Yer tespitli Hassas Konum. Uzun süre canlı ses dinleme ve 4 güne yakın ses kaydı. İyi kalite ses. Uzaktan Canlı Ses Dinleme. Daha iyi Ses Kalite ve Sinyal Çekimi. Bu Cihaz Özel Üretim Olup Diğerlerinden Farklı Olarak Uzun Süre Çalışması. Kolay kullanım.
 • Dinleme Takip ve Ses Kayıt Cihazı DCT-141 Yeni Model ! 1 Haftaya Yakın Ses Kayıt
  Canlı Ses Dinleme & Kayıt Cihazı
  3.759 TL.
  Hem Ses Dinleme Hem Yer Tespit Hem de Ses Kaydı! Takip Cihazı GPS Tracker Konum. Bulunduğu Sokağı Gösterir. Yer tespitli Hassas Konum. Uzun süre canlı ses dinleme ve 1 Haftaya yakın ses kaydı. İyi kalite ses. Uzaktan Canlı Ses Dinleme. Daha iyi Ses Kalite ve Sinyal Çekimi. Bu Cihaz Özel Üretim Olup Diğerlerinden Farklı Olarak Uzun Süre Çalışması. Kolay kullanım.
 • Dinleme Takip ve Ses Kayıt Cihazı DCT-142 Yeni Model ! 9 Güne Yakın Ses Kayıt
  Ses Dinleme Takip ve Ses Kayıt Cihazı
  3.999 TL.
  Canlı Ses Dinleme Hem Yer Tespit Hem de Ses Kaydı! Takip Cihazı GPS Tracker Konum. Bulunduğu Sokağı Gösterir. Yer tespitli Hassas Konum. Uzun süre canlı ses dinleme ve 9 Güne yakın ses kaydı. İyi kalite ses. Uzaktan Canlı Ses Dinleme. Daha iyi Ses Kalite ve Sinyal Çekimi. Bu Cihaz Özel Üretim Olup Diğerlerinden Farklı Olarak Uzun Süre Çalışması. Kolay kullanım.
 • Ses Sensörlü Canlı Ortam Dinleme Takip ve Ses Kayıt Cihazı DCT-151 Yeni Model !
  Canlı Ortam Dinleme Takip ve Ses Kayıt Cihazı
  3.899 TL.
  Ses Sessörlü Ortam Dinleme, Yer Tespit Araç takip (Uydudan) ve Ses Kaydı! Takip Cihazı GPS Tracker Konum. Bulunduğu Sokağı Gösterir. Yer tespitli Hassas Konum. Canlı ses dinleme ve 4 Güne Yakın Ses Kaydı. Uzaktan Canlı Ses Dinleme. Daha iyi Derecede Ses Kalite ve Sinyal Çekimi. Bu Cihaz Özel Üretim Olup Diğerlerinden Farklı Olarak Uzun Süre Çalışması. Kolay kullanım.
 • Ses Sensörlü Dinleme Takip ve Ses Kayıt Cihazı DCT-152 1 Haftaya Yakın Ses Kayıt
  Ses Sensörlü Ortam Dinleme Takip ve Ses Kayıt Cihazı
  4.159 TL.
  Ses Sessörlü Ortam Dinleme, Yer Tespit Araç takip (Uydudan) ve Ses Kaydı! Takip Cihazı GPS Tracker Konum. Bulunduğu Sokağı Gösterir. Yer tespitli Hassas Konum. Canlı ses dinleme ve 1 Haftaya Yakın Ses Kaydı. Uzaktan Canlı Ses Dinleme. Daha iyi Derecede Ses Kalite ve Sinyal Çekimi. Bu Cihaz Özel Üretim Olup Diğerlerinden Farklı Olarak Uzun Süre Çalışması. Kolay kullanım.
 • Ses Sensörlü Araç içi Dinleme ve Takip Cihazı TD-014
   Araç içi Dinleme ve Takip Cihazı
  3.599 TL.
  Araç takip (uydudan) Hassas Konum (Bulunduğu Sokağı Gösterir). Ses Sensörlü Geri Arama Özelliği. Kaliteli Yeni Model Mikrofonla Daha iyi Canlı Ses Dinleme. Ses Kayıt Özelliği. Akü Bağlantısı Sayesinde Şarj Sorunu Yoktur. 7/24 Canlı ses Dinleme.
 • Araç içi Ses Dinleme ve Takip Cihazı TD-012
   Araç içi Ses Dinleme ve Takip Cihazı
  3.299 TL.
  Araç takip (uydudan) Hassas Konum (Bulunduğu Sokağı Gösterir). Akü Bağlantısı Sayesinde Şarj Sorunu Yoktur. 7/24 Canlı ses Dinleme. Özel tasarımı sayesinde ufak ölçülerde olup maksimum ses kalitesi sağlar
 • Mini Ses Dinleme ve Takip Cihazı DT-010
  Mini Ses Dinleme ve Takip Cihazı
  1.799 TL.
  Mini Ses Dinleme ve Takip Cihazı GPS Tracker Konum Canlı Uzaktan Dinleme. Yer tespitli Canlı Dinleme.
 • Ses Sensörlü Canlı Ortam Dinleme Cihazı KGD-027
  Takip ortam dinleme cihazı
  1.499 TL.
  Gizli ortam dinleme cihazı Telefon ile istediğin yerden canlı dinleme. Ortam dinleme cihazı yer konum belirleme. Ses sensör özelliğiyle sizi arama. Mesafe derdi yok. Ses Kalitesi Daha iyi Dinleme Cihazı. Her hangi bir Tepki vermez Dikkat Çekmez. Kolay kullanım.
 • Gizli Ses Dinleme ve Ses Kayıt Cihazı KGD-026
  Gizli Ses Dinleme ve Ses Kayıt Cihazı
  2.599 TL.
  Gizli Ses Dinleme ve Ses Kayıt Cihazı Gsm gizli ses dinleme cihaz mesafe sınırı yok. Telefonla canlı ses dinleme. İyi kalite ses dinleme. İstediğin zaman kayıt. Ses sensörlü geri arama özelliği. Uzun süreli ses dinleme. İnsan Sesine Odaklı Ses Filtreleme Özelliği. Mini tasarım sayesinde farkedilmez.
 • Böcek Ses Dinleme ve Takip Cihazı KGD-034
  Böcek Ses Dinleme ve Takip Cihaz
  2.759 TL.
  Böcek Ses Dinleme ve Takip Cihazı mesafe sınırı yok. Telefonla canlı ses dinleme. Kaliteli ses dinleme. Araç Takip Sistemi. Uzun süreli ses dinleme. İnsan Sesine Odaklı Ses Filtreleme Özelliği. Mini tasarım sayesinde farkedilmez.
 • Canlı Ortam Dinleme Ses Kayıt Cihazı KGD-044
  Canlı Ses Dinleme & Kayıt Cihazı
  2.999 TL.
  Hem Ses Dinleme Hem de Ses Kaydı! Ses Sensörlü Geri Aramalı. Özel yapım modül uzun süre canlı ses dinleme ve 4 güne yakın ses kaydı ! İyi kalite ses. Kolay kullanım.
 • Araç içi Gizli Ses Dinleme Cihaz KGD-049
  Gizli araç içi ses dinleme cihaz
  2.969 TL.
  Araç içi Gizli Ses Dinleme Cihaz Yüksek kalitede ses dinleme. Araçta Kolayca Gizlenebilecek Kadar Küçüktür. Akü Bağlantısı Sayesinde Şarj Sorunu Yoktur 7/24 Canlı ses Dinleme. Ses Sensörlü Geri Arama Özelliği
 • Powerbank Gizli Dinleme ve Takip Cihaz KGD-071
  Powerbank Gizli Ses Dinleme ve Ses Kayıt Cihaz
  2.999 TL.
  Powerbank Gizli Ses Dinleme ve GPS Tracker Konum. Yer tespitli Hassas Konum. Bulunduğu Sokağı Gösterir. Mesafe sınırı olmadan Telefondan canlı ses dinleme. İyi kalitede ses dinleme. Uzun süre dinleme imkanı.
 • Powerbank Gizli Ses Kaydeden Dinleme ve Takip Cihaz KGD-081
  Adaptör Dinleme Cihazı
  3.299 TL.
  Powerbank Gizli Canlı dinleme , Ses Kayıt, Ses Sensörlü Geri Arama, Uydu Konum Atmalı Powerbank olarak kullanım. Farkedilmez. Şarj Sorunu Yoktur 7/24 Canlı Ortam Dinleme Yapabilirsiniz. Ses Sensörlü (Geri Arama Özelliği) Ayrıca İnsan Sesine Odaklı Ses Filtreleme Özelliği Vardır.
 • Adaptör Dinleme Cihazı KGD-022 Daha Kaliteli Ses Dinleme
  Adaptör Dinleme Cihazı
  2.899 TL.
  Adaptör Dinleme Cihazı Özel olarak üretilmiş olan bu cihaz daha hassas mikrofona sahiptir. Tüm Cep Telefonları Şarj Edebilme Özelliği İle Kesinlikle Dikkat Çekmez! Ses Sensörlü (Geri Arama Özelliği) Ve Yer Tespit Cihazı. Ayrıca Tek Bir Mesaj İle Cihazın Batarya Ömrünü Öğrenebilirsiniz. Ayrıca İnsan Sesine Odaklı Ses Filtreleme Özelliği.
 • Adaptör Gizli Dinleme Cihazı KGD-020 Canlı Dinleme
  Adaptör Dinleme Cihazı
  2.799 TL.
  Adaptör ortam dinleme cihazı iyi kalitede Canlı Ses Dinleme. Adaptör Dinleme Cihazı Tüm Cep Telefonları Şarj Edebilme Özelliği İle Kesinlikle Dikkat Çekmez! Ses Sensörlü (Geri Arama Özelliği) Dinleme Cihazı insan Sesine Odaklı Ses Filtreleme Özelliği.
 • Canlı Ortam Dinleme Cihazı KGD-035 Ses Sensörlü
  Ortam dinleme cihazı
  1.299 TL.
  Gizli ortam dinleme cihazı Telefon ile istediğin yerden canlı dinleme. Ortam dinleme cihaz yer konum belirleme. Ses sensör özelliğiyle sizi arama. Mesafe derdi yok. Kolay kullanım.
DİKKAT
SİTEMİZDE SATIŞA SUNULAN TÜM ÜRÜNLERİMİZ SADECE ÇOCUKLARINIZIN GÜVENLİĞİNİ, KENDİ GÜVENLİĞİNİZİ, BAKIMA MUHTAÇ YAŞLILARINIZIN, İŞ YERİ GÜVENLİĞİNİZİ VE ÇALIŞAN ELEMANLARINIZIN GÜVENLİĞİ VE TAKİBİ AMACIYLA SATIŞA SUNULMAKTADIR.
Yasal Uyarı:

Ürünün 3. şahıslar tarafından yasal olmayan şekilde kullanımından firmamız sorumlu değildir.

Cihazın kullanımı ile ilgili olarak; uygunsuz kullanım hallerinde (tehdit, şantaj ve kişilik haklarına tecavüz yoluyla menfaat sağlamak v.s.) doğabilecek yasal sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir.

Bu tür uygulamalar ile üçüncü şahıslara yönelik kullanımların suç teşkil edebileceğini unutmayınız.

Bu tip uygulamalardan satıcı sorumlu tutulamaz. Alıcı, siparişi ile birlikte bu şartları kabul etmiş sayılır.

Bilgiler

Ülkemizde gizli kamera sistemleri sektöründe aradığınız yüzlerce gizli kamera modellerini ve gizli kamera çeşitlerini bulacağınız yerdesiniz. Gizli kamera fiyatları özellikleri hakkında müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurabilir, iletişim bigilerimizden bize ulaşabilirsiniz. Bizimle Farkı Yakalayın.

İletişim Bilgileri

Adres:dinleme-cihazlar.com

Telefon: 0 507 846 52 58

E-mail: @ hotmail.com